İnsan Kaynakları Eğitimi Bilgileri

İnsan Kaynakları Eğitimi Bilgileri

insan-kaynaklariKurum ve kuruluşların insan kaynakları departmanında görev almak istiyorsanız insan kaynakları eğitimine katılmanız ve MEB onaylı sertifikaya sahip olmanız gerekiyor. Bunun için kurumumuzun online eğitim sistemine dahil olan insan kaynakları eğitimine katılabilirsiniz. Online eğitim sistemi canlı sanal sınıflar oluşturularak oluşturulmuş bir sistemdir.

Belirli gün ve saatlerde sistemimize giriş yaparak diğer kursiyer arkadaşlarınızla birlikte insan kaynakları eğitiminizi alabilirsiniz. Kurumumuza kadar gelmeden MEB onaylı sertifikaya sahip olabilme imkanı sunan online eğitim sistemi, katılmadığınız derslerin de videolarını sizin için açılan üyelik sistemine yükleyerek telafinizi karşılıyor. İnsan kaynakları eğitimi ve online eğitim sistemi hakkında bilgi almak için kayıt butonundaki bilgi edinme formunu doldurabilirsiniz. Kurumumuz, insan kaynakları eğitimi sonunda alacağınız MEB onaylı sertifikanızı adresinize teslim ediyor.

insan kaynakları , insan kaynakları eğitimi , insan kaynakları uzmanlığı , insan kaynakları uzmanlık eğitimi , insan kaynakları uzmanlık sertifikası

http://www.insankaynaklari-egitimi.com/insan-kaynaklari-egitimi-bilgileri.html

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s