İnsan Kaynakları Eğitimi Uzaktan Eğitim

İnsan Kaynakları Eğitimi Uzaktan Eğitim

insan-kaynaklari-kursu (3)İnsan kaynakları eğitimi uzaktan eğitim sistemini kullanarak sizlere kaliteli bir eğitim anlayışıyla insan kaynakları uzmanlık sertifikası veriyor. Canlı internet ortamında ders takibi yapabileceğiniz insan kaynakları eğitimi, kursiyer arkadaşlarınızla ve eğitmeninizle sürekli bir iletişim devamlılığı sağlayarak fikir alışverişi yapmanıza olanak tanıyor. Çayınızı yudumlayarak internete bağlı bir bilgisayarla katılacağınız insan kaynakları eğitimi, 80 saat bir zaman dilimi içerisinde gerçekleşmektedir.

İnsan kaynakları eğitimi sonrasında gireceğiniz sınavdan 45 ve üzeri puan aldığınızda insan kaynakları uzmanlık sertifikası adresinize teslim edilecektir. Siz de insan kaynakları eğitimine katılmak ve MEB onaylı insan kaynakları uzmanlık sertifikasına sahip olmak istiyorsanız sitemizin kayıt bölümünden ön kayıt yada bilgi edinme formunu doldurarak eğitim danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

insan kaynakları , insan kaynakları eğitimi , insan kaynakları uzmanlığı , insan kaynakları uzmanlık eğitimi , insan kaynakları uzmanlık sertifikası

http://www.insankaynaklari-egitimi.com/insan-kaynaklari-egitimi-uzaktan-egitim.html

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s